Do wygrania kod rabatowy – zniżka 30% na serwer w hekko.pl

Mam dla Was świetną wiadomość! Do wygrania jest 10 kodów rabatowych ze zniżką 30% na usługi hostingowe w hekko.pl. Jak otrzymać taki kod? Wystarczy, że w komentarzach w tym temacie opiszecie jaką stronę wstawicie na nowy serwer lub o jakiej stronie/serwisie marzycie?

Pierwsze 10 osób zostanie nagrodzone kodem rabatowym!

W komentarzu wypełniając formularz koniecznie podajcie swoje imię i adres email.

hekko

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Furu.Art
7 lat temu

Najpewniej postawił bym tam swojego bloga, tematycznie rzecz jasna webdesign oraz webdeveloperka, wszystko pisane w sposób swojski, często ironiczny, ale zrozumiały i jak najbardziej treściwy. Mam już bloga, lecz na darmowym, okrutnie okrojonym hostingu, który wymaga ode mnie zapłacenia chorej kwoty pieniędzy za podstawowe funkcje dostępne w WordPress’ie. Na pewno na swoim blogu, umieściłbym też informację kto jest moim przyjacielem od spraw hostingu i domeny, a domenka już jest, pozostaje tylko hosting i będę szczęśliwy 🙂 Pozdrawiam autorkę oraz Hekko ~ Furu.

Alek
7 lat temu

Moja pasja do motoryzacji narodziła się, kiedy wiele lat temu dostałem moje pierwsze auto – błękitnego Moswkicza (na pedały).
A że motoryzacja to nie jest najtańsza zabawa, zacząłem zgłębiać, jak sprytnie wydawać i optymalnie lokować ciężko zarabiane pieniądze, tak by starczało na tę zabawę.
Rok temu postanowiłem pisać o autach i pieniądzach do szerszego grona i zacząłem tworzyć bazę tekstów a w wolnych chwilach uczyć się wordpressa.
W te wakacje chcę odpalić mój blog (na serwerach hekko).
Jestem bardzo ciekawy, co z tego będzie…