Co zrobić jeśli chcesz mieć stronę?

Jeśli chcemy mieć stronę www to są 2 wyjścia. Albo zrobimy ją sami, za pomocą kodu html, programów czy wszelkich edytorów, albo zamówimy u webmasterów, którzy specjalizują się tym od lat.

Więc jeśli nie zależy Ci na profesjonalnej stronie, tylko takiej małej o swoim hobby itp, to można spróbować samemu ją wykonać. Są do tego programy, o których pisałam w poprzednich tematach, są też darmowe edytory, wystarczy wpisać w google hasła pt. „darmowa strona”. Ale ma to swoje minusy, nie wszystko tam można zmienić, jak również nie każdy początkujący wie jak to obsłużyć.

Mając poważną firmę, chcemy by zabłysła  również w internecie. Wtedy proponuję pomoc fachowców w tej dziedzinie. Taka firma to http://www.stronki.pl. Profesjonalnie stworzą stronę od zera. Od grafiki, przez zakodowanie jej do html, css, js oraz cms – system samodzielnego zarządzania treścią. Cms jest bardzo przydatny, gdyż możemy sami edytować treść, dodawać podstrony, zdjęcia, zmieniać pozycje menu, dodawać słowa kluczowe strony i wiele innych opcji. System cms jest najczęściej wybierany przez klientów. Na dłuższą metę bardziej się opłaca.

Dodatkowo dobrze jest zamówić stronę responsywną. Czyli dostosowującą się pod różne rozdzielczości i urządzenia mobilne jak telefon, tablet, laptop.

Jeśli nie mamy pomysłów na tekst do własnej strony, to polecam zamówienie copywritingu – czylu profesjonalne napisanie tekstów przez fachowców, którzy stronę pięknie ubiorą w słowa.

Firma wykona dla Was także wszelkie elementy reklamowe jak wizytówki, ulotki, bannery i oczywiście logo.

Nie jesteś na Facebooku? Nie istniejesz! – takie hasło często słyszymy. Czy to osoba prywatna, czy firma, warto mieć tam konto. Zwłaszcza mając firmę, możemy świetnie ją rozkręcić właśnie na Facebooku, dodając newsy, promocje, odpowiadając na pytania klientów. Możemy taki fanpage zrobić za Ciebie! Jak również go prowadzić.

Chcąc urozmaicić stronę, można pokusić się o dodanie elementów czy animacji 3D. Grafik wykona dla Was piękne i unikatowe elementy, których inni będą zazdrościć. Przykładowe prace można obejrzeć tutaj: http://www.stronki.pl/grafika-3d.html.

Masz sklep i chcesz go rozwinąć dodając go do internetu? Nie ma problemu, stronki.pl wykona taki sklep jaki sobie wymarzysz, taki z koszykiem, z rejestracją klientów, z promocjami i wieloma innymi opcjami.

Potrzebujesz naprawdę dużego portalu/serwisu? Czy to portal miasta, czy gier online, możemy go dla Ciebie wykonać. Utworzyliśmy już kilka takich dużych stron, które nadal dobrze prosperują w internecie.

Wraz ze stroną otrzymasz:

  • domenę przez pierwszy rok gratis
  • darmową skrzynkę pocztową z końcówką domeny
  • hosting przez pierwszy rok darmowy
  • aktualizacja przez pierwszy miesiąc

Strony tworzymy tanio, szybko i profesjonalnie. I tego się cały czas trzymamy 🙂

Na koniec kolejną ważną opcją jest zamówienie pozycjonowania. Bez tego strona może być niewidoczna w internecie, bądź słabo widoczna, co przekłada się na ilość klientów. Będąc na pierwszej stronie wyników w google mamy dużo większe szanse na sprzedanie produktu, niż będąc na 50-siątej stronie. Wtedy możemy tylko liczyć na znajomych, na łańcuszek poleceń.

Mamy też gotowe szablony stron, grafikę w psd na Twoją stronę! Wystarczy wejść do sklepu http://szabloniki.pl i wybrać grafikę która będzie Wam odpowiadać, a jest ich tam trochę i nadal przybywa.

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments